همکاری با سازمان‌ها ، فروشگاه ها و …

فروشگاه اینترنتی دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR با محوریت رضایت هرچه‌بیشتر مشتریان کلان خود، زیر ساخت‌هایی جهت پاسخگویی فراگیر به نیازهای بازار در حوزه‌ی همکاری‌های سازمانی ، فروشگاهی و … ایجاد نموده است. ابزارهایی از جمله کارت هدیه و کد تخفیف دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR، امکان خرید عمده با بهترین قیمت و توزیع در سراسر ایران، نمونه‌ای از خدمات ارزش‌افزوده‌ی دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR به سازمان‌ها ، فروشگاه ها و … در راستای همراهی هرچه‌بیشتر است.

کارت هدیه:

خرید هدیه برای پرسنل/مشتریان/دوستان و… همواره یکی از دغدغه‌های افراد و سازمان‌ها بوده است، دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR با ارایه‌ی کارت‌های هدیه با کاربری آسان و فراهم‌آوردن امکان انتخاب انواع کالاها، ابزاری نوین را در راستای ارایه‌ی تسهیلات ویژه‌ی همکاری به‌کار گرفته است.

کد تخفیف:

برخی سازمان‌ها قصد دارند با اعمال شروطی از جمله تاریخ انقضای مشخص و امکان خرید گروهی خاص از کالاها، اقدام به ارایه‌ی اعتبار خرید به کاربران مورد نظر خود نمایند، دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR در این راستا با ارایه‌ی کد تخفیف با شروط مورد نظر سازمان‌ها آماده‌ی همکاری خواهد بود.

خرید عمده:

ضمانت اصالت کالا و گارانتی معتبر، پاسخگویی ۲۴ ساعته، بستر شفاف، ارایه‌ی بهترین قیمت، امتیازات اختصاصی ویژه‌ی همکاری‌های مداوم و… می‌تواند زمینه‌سازی مناسب جهت خریدهای عمده‌ی اقلام و تجهیزات اداری و نیز خریدهای گروهی کاربران سازمان‌ها و فروشگاه ها و … از دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR باشد.

ارسال کالا به سراسر ایران:

سیستم انبارداری و توزیع فراگیر در سراسر ایران، خدمت ارزش‌افزای دیگری از دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR است که امکان همکاری با سازمان‌ها جهت تهیه و ارسال انواع کالاها (در قالب هدایای جشنواره، قرعه‌کشی و…) را میسر ساخته است.

شما می‌توانید برای آگاهی بیشتر از نحوه‌ی همکاری‌های سازمانی با نشانی ایمیل work@Digital-Online.IR مکاتبه فرمایید.
چنانچه تمایل دارید، جهت ثبت درخواست خود در خصوص همکاری سازمانی نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام فرمایید.

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری کسب نمایید، با ما تماس بگیرید.

 

تماس با ما

درباره ما

نظرسنجی شکایت