چطور میتوانم کد تخفیف دریافت کنم؟

دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR در مناسبتهای مختلف و با برگزاری جشنواره فروش ویژه تعدادی کد تخفیف از طریق پیامک ، ایمیل و شبکه های اجتماعی در اختیار مشتریان قرار میدهد.

استفاده از کد تخفیف چه شرایطی دارد؟

استفاده از کد تخفیف شرایطی دارد که به همراه کد تخفیف شرایط آن برای شما ارسال میشود :حداقل مبلغ خریدشرط استفاده برای کالای خاص فقط در اولین خرید از دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR بتوانید استفاده نماییددر صورتی که در یک شهر خاص هستید بتوانید استفاده کنید.فقط برای استفاده در اپلیکیشن یا سایت باشد.

چطور از کارت هدیه ی خود استفاده کنم؟

به حساب کاربری خود وارد شوید.کالاهای مدنظر خود را به سبد خرید اضافه کنید.در مرحله پرداخت سریال کارت هدیه را وارد نموده و دکمه ثبت را بزنید.

استفاده از کد تخفیف چه محدودیت هایی دارد؟

شما فقط از هر کد تخفیف یکبار میتوایند استفاده کنید.در هر سفارش فقط یک کد تخفیف میتوانید استفاده کنید.کد تخفیف برای کالاهای شگفت انگیز (تخفیف) و کارت های هدیه دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR که در سایت دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR به بفروش میرسد ، قابل استفاده نیست.پس از نهایی شدن سفارش شما امکان تغییر یا اصلاح سفارش را ندارید، در صورت هر گونه تغییر کد تخفیف از بین می رود.در صورتی که تاریخ اعتبار آن منقضی شده باشد، امکان استفاده از آن نیست.

اگر کالای خود را به هردلیلی مرجوع کنم چه اتفاقی برای مبلغ کارت هدیه میافتد؟

در اینصورت به میزان مبلغی که در سفارش از کارت هدیه استفاده نمودید ، مجدد کارت هدیه شما شارژ میشود.

.زمانی که سریال کارت هدیه را وارد میکنم ، سیستم پیغام میدهد کارت هدیه من نامعتبر است

لطفا چک کنید که شماره سریال (ترکیبی از عدد و حروف ) به درستی وارد شده باشد.همه مبلغ کارت هدیه را از یک پروفایل میتوانید استفاده کنید. در صورتی که قبلا از پروفایل دیگر مبلغی از آن خرج شده باشد در پروفایل دیگر امکان استفاده ندارد.در صورتی که تاریخ اعتبار آن منقضی شده باشد، امکان استفاده از آن نیست.

در صورتی که کارت هدیه مفقود یا دزدیده شود ، چطور میتوانم این مورد را پیگیری کنم؟

در صورت سرقت یا مفقودی کارت هدیه دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR ، مسئولیت آن با دارنده ی کارت هدیه می باشد و دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR در این خصوص هیچ مسئولیتی ندارد.

دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR

بازگشت

* قانون مندی کسب و کار اینترنتی

* قوانین و مقررات طراحی سایت

* حریم خصوصی

* قوانین جعبه باز OPEN BOX

* میتوانم سفارش خود را در محل پرداخت کنم؟

* در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟