تماس با دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR

احتراما به اسحضار می رساند در صورت تمایل به عضویت در باشگاه مشتریان دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR و بهره مندی از مزایای آن می توانید دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR را به شماره ۱۰۰۰۹۱۱۸۰۰۰۰۴۹ پیامک کنید. عضویت و دریافت پیامک از ۱۰۰۰۹۱۱۸۰۰۰۰۴۹ کاملا رایگان است.

استان تهران – شهر تهران – خیابان سعادت آباد – خیابان ۲۵ (قره تپه ای) – پلاک ۷۲

تماس دیجیتال آنلاین :

۰۲۱۸۸۶۸۸۴۰۰۰۹۱۱۸۰۰۰۰۴۹

مرکز امور مشتریان:

لطفاً کالا را برای بازگرداندن و ارسال آن به خدمات پس از فروش دیجیتال آنلاین از طریق پست، تنها به کد پستی ۱۹۹۸۸۶۳۷۷۱ ارسال نمایید.

توجه داشته باشید که ۳۰۰۰۵۸۸۸۰۸۸۸۸۸ ، ۳۰۰۰۵۸۸۸۰۸۰۰۰۰ ، ۱۰۰۰۹۱۱۸۰۰۰۰۴۹ تنها شماره‌هایی است که دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@Digital-Online.IR اطلاع دهید.
همچنین ۳۰۰۰۵۸۸۸۰۸۸۸۸۸ ، ۳۰۰۰۵۸۸۸۰۸۰۰۰۰ ، ۱۰۰۰۹۱۱۸۰۰۰۰۴۹ ، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد

ایمیل خدمات پس از فروش:cs@Digital-Online.IR
ایمیل پیگیری سفارش:cc@Digital-Online.IR
ایمیل دیجیتال آنلاین :info@Digital-Online.IR

رسیدگی به انتقادها

مشتری گرامی، اگر انتقاد یا شکایتی از دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس Complain@Digital-Online.IR ایمیل ، به شماره ۰۹۱۱۸۰۰۰۰۴۹ پیامک را ارسال کنید.

پشتیبانی آنلاین

برای این منظور باید از طریق پشتیبانی آنلاین ، با دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR در ارتباط باشید.

  نام شما (الزامی)

  ایمیل شما (الزامی)

  موضوع

  پیام شما

  همکاری با ما

  درباره ما

  نظرسنجی شکایت