تماس با دیجیتال آنلاین

دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR یکی از سامانه های میزبانی ، ساخت سایت ، طراحی انواع وب سایت ، پشتیبانی سایت ، راه اندازی سایت در ایران می باشد که با در اختیار داشتن طراحان حرفه ای و با تجربه ، اقدام به طراحی و ایجاد انواع وبسایت به میل و درخواست مشتریان و کاربران گرامی می نماید. دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR با در نظر داشتن کیفیت و امنیت بالای تمامی هاست ها ، سعی خود را کرده است که قیمت میزبانی هاست و طراحی سایت را برای رفاه مشتریان و کاربران گرانقدر در حد معقول نگه دارد تا این عزیزان هزینه های گزافی بابت ایجاد وبسایت نپردازند.

رسیدگی به انتقادها

مشتری گرامی، اگر انتقاد یا شکایتی از دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس Complain@Digital-Online.IR ایمیل ، به شماره ۰۹۱۱۸۰۰۰۰۴۹ پیامک را ارسال کنید.

دیجیتال آنلاین :

استان تهران – شهر تهران – خیابان سعادت آباد – خیابان ۲۵ (قره تپه ای) – پلاک ۷۲

مرکز امور مشتریان:

لطفاً کالا را برای بازگرداندن و ارسال آن به خدمات پس از فروش دیجیتال آنلاین از طریق پست، تنها به کد پستی ۱۹۹۸۸۶۳۷۷۱ ارسال نمایید.

توجه داشته باشید که ۱۰۰۰۵۰۰۶۰۰۷۰۰۸ و ۵۰۰۰۱۰۶۰۶۵۷۳۳۸ تنها شماره‌هایی است که دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@Digital-Online.IR اطلاع دهید.
همچنین ۱۰۰۰۵۰۰۶۰۰۷۰۰۸ و ۵۰۰۰۱۰۶۰۶۵۷۳۳۸ ، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد

 

ایمیل خدمات پس از فروش:cs@Digital-Online.IR
ایمیل پیگیری سفارش:cc@Digital-Online.IR
ایمیل دیجیتال آنلاین :info@Digital-Online.IR

پشتیبانی آنلاین

برای این منظور باید از طریق پشتیبانی آنلاین ، با دیجیتال آنلاین Digital-Online.IR در ارتباط باشید.

 

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

 

همکاری با ما

درباره ما

نظرسنجی شکایت